ClickCease Samsung sülearvuti toitepistiku parandus Tallinnas. Taskukohaste hindadega - Remhol.ee
Valitud teenus: Samsung sülearvuti toitepistiku parandus

Vajate samsung sülearvuti toitepistiku parandus?
Pöörduge Remhol.ee meistrite poole:    Meie ettevõte tegeleb professionaalselt sülearvutite hooldusega. Me teame kõike termo-liideste kohta ja millist tuleks kasutada igas sülearvutis. Meie meeskonnas töötavad ainult parimad meistrid, kellel on kvalifikatsioon arvutite remondi valdkonnas, mida kinnitab kõrgharidus selles valdkonnas. Kaasaegsetes sülearvutites üritavad tootjad saavutada maksimaalset jõudlust jahutussüsteemi minimaalsete mõõtmete korral, mis suurendab nende sõlmede kuumenemist lauaarvutitega võrreldes. Kasutame ainult kvaliteetseid materjale sellistelt tootjatelt nagu Laird ja Honeywell. Need termo-liidesed tellitakse eranditult otse tootjalt. Vedelad termopadjad on ettenähtud jahutussüsteemidele, kus radiaatori ja komponentide vaheline paksus on ebaühtlane. Tootja kasutab vedelaid termopatju just selleks, et vältida termopatjade paksuse erinevust, kuna neid saab kasutada kohtades, kus jahutuse ja komponentide vaheline kaugus on erinev, näiteks 0,9 mm või 1,35 mm. Sellise paksusega termopatju ei eksisteeri ja seetõttu saab nendes sülearvutites kasutada ainult vedelaid termopatju. Faasimuutusega termopasta ehk PTM on termo-liidese liik, mida laialdaselt kasutatakse kaasaegsetes arvutisüsteemides, kus protsessori või graafikakiibi kuumenemine on väga suur, samas kui kiibi enda pindala on väike. Selle termopasta eripäraks on silikooni puudumine koostises ja viskoossuse muutumine temperatuuri tõustes, mis eristab seda soodsalt MX4 tüüpi termopastadest, mis suure kuumuse ja väikese kiibipindala korral, samuti jahutussüsteemi termilise laienemise korral lihtsalt lagunevad silikooniks ja soojusjuhtivaks aineks, mis seejärel surutakse välja jahutussüsteemis alt. Kahjuks ei pööra paljud remonditöökojad piisavalt tähelepanu termo-liidestele ja kannavad peale sobimatut termopastat ja vedelaid termopatju ning mõned jätavad isegi alles vanad vedelad termopadjad, kuna neid termo-liideseid ei müüda jaemüügis. Sellise ebakvaliteetse hoolduse korral on sülearvuti tööiga kordades lühem, mis toob endaga kaasa kulud kalli emaplaadi remondi või

    Teeninduskeskuste mugav asukoht

    Aadress

    Pae 74, 13620 TallinnE-R: 10:00 - 18:00L:11:00 - 14:00P: Suletud

    Telefoninumber
    +372 56 928 777
    Aadress

    Paldiski mnt 45, 10614 TallinnE-R: 10:00 - 18:00 L-P: Suletud

    Telefoninumber
    +372 56 92 99 22

    Jäta taotlus

    Jätke meile oma taotlus ja me võtame teiega kiiresti ühendust      10000+
      Failide taastamine, teie fotod ja videod
      570+
      Ravitud ja neutraliseeritud viirused
      2000+
      Paigaldatud operatsioonisüsteemid
      1000+
      Interneti-ühendused

      Отзывы о нашем сервисе

      5 star review  Hiljuti kukkus sülearvuti kogemata maha ning selle tulemusel sai kõvaketas kahjustada. Meister tuvastas probleemi kiiresti, nimetas soodsa remondi hinna, millega olin kohe nõus. Meister tõi ja paigaldas uue kõvaketta, pani operatsioonisüsteemi peale.

      thumb Anne Ilves
      15.04.2022

      5 star review  My PS4pro was very loud during the payload. Didn't expect that it will be quiet again after cleaning and cpu thermopaste replacement. Thank you!

      thumb Bogdan Korenkov
      15.11.2021

      4 star review  Good service. Very good prices.

      thumb Robert Weber
      15.03.2022

      OLETE VALMIS REGISTREERUMA VÕI ON KÜSIMUSI?
      KIRJUTAGE, ME OLEME ONLINE

      Samsung sülearvuti toitepistiku parandus hinnad Tallinnas

      Tööde nimi Remhol.ee teenuste hind
      Macbook alates 25 €
      Asus alates 25 €
      Dell alates 25 €
      HP alates 25 €
      Samsung alates 25 €
      Lenovo alates 25 €
      Sony alates 25 €
      Toshiba alates 25 €
      Xiaomi alates 25 €
      Huawei alates 25 €
      MSI alates 25 €
      Honor alates 25 €

      Стрелочка Registreeruge remondiks

      Registreeruge remondiks