ClickCease Mängukonsoolide remont Tallinnas – Remhol.ee

Remondiks kulub
al 20 min

Remondi hind
al 10 eur*

Teostame tasuta mängukonsooli diagnostikat, tuvastame rikke põhjuse, valime välja sobiva osa, määrame parandustööde hinna ja teostame kiiremas korras kvaliteetset mängukonsooli remonti Tallinnas. Samuti väljastame meie ettevõtte garantii!

Soovin remonti!

Гарантия на ремонт Ettevõtte
garantii

Оригинальные запчасти Vastava kaubamärgi
varuosad

Бесплатная диагностика Tasuta
diagnostika

Опытные мастера Kogemustega
insenerid

Üks meie ettevõtte peamistest suundadest on mängukonsoolide parandus. Meie spetsialistide kõrge kvalifikatsioon, tohutu kogemus ning kõikide vajalike komponentide pidev olemasolu võimaldab meie meistritel kõrvaldada kõikide põlvkondade mängukonsoolide rikkeid maksimaalselt kiiresti ja kvaliteetselt. Kui klient pöördub meie poole, siis teostame esimese asjana konsooli diagnostikat ning määrame selle tulemuse põhjal remondi hinna. Kui keerulist remonti ka vaja ei oleks – klient teab selle maksumust veel enne tööde alustamist.

10000+
Taastatud faili, teie fotod ja videod
570+
Eemaldatud ja ohutuks muudetud viirust
2000+
Paigaldatud operatsioonisüsteemi
1000+
Ühendust võrguga

MÄNGUKONSOOLIDE REMONDI HIND

Toote nimetusHind DiagnostikaTasuta* Püsivara uuendusal. 20 € Emaplaadi remontal. 50 € Videokaardi vahetusal. 150 € Protsessori vahetusal. 150 € Laserpea vahetusal. 60 € Toiteploki vahetusal. 75 € Kõvaketta vahetusal. 75 € Puhastamine tolmustal. 25 € Kaabli taastamineal. 40 € Gamepadi/joysticki remontal. 10 € Jahutussüsteemi puhastusal. 15 € HDMI pesa vahetusal. 50 € Termopasta vahetusal. 15 €

*Täpne mängukonsooli remondi hind määratakse pärast diagnostikat. Täpsustage hinda ja detailide olemasolu telefoni kaudu. Eelnimetatud hindade puhul ei ole tegemist avaliku pakkumisega. Hinnad võivad erineda erinevate varuosade kvaliteedi ja kehtiva valuutakursi tõttu remondi teostamise hetkel.

MÄNGUKONSOOLIDE PÜSIVARA UUENDUS TALLINNAS

Meie teeninduskeskuses on mängukonsoolide püsivara uuendamine üks nõutumaid teenuseid. Kõik gamerid teavad, et mängukonsooli püsivara uuendamine võimaldab oluliselt laiendada konsooli võimalusi. Seepärast tahavad paljud omanikud kohe pärast mängukonsooli soetamist selle püsivara uuendada. Mõned kogenud kasutajad suudavad mängukonsooli püsivara iseseisvalt uuendada ilma, et nad peaksid sellega teenindusse pöörduma. Samas tuleb aru saada, et vähese kogemuse ja erioskuste puudumise korral võib seadet kergesti kasutuskõlbmatuks muuta. See nõuab omakorda mängukonsooli remonti, mis nõuab oluliselt rohkem aega ja suuremaid kulusid.

PARANDAME KÕIKI MÄNGUKONSOOLIDE RIKKEID

Levinud rikete nimekiri

Jäta päring