ClickCease Arvutihooldus Tallinnas - Remhol.ee
Ремонт телефонов

Remondi aeg Remondi aeg
alates 20 min

Remondi maksumus Remondi hind
alates 15 eurost**

Tasuta teeme arvuti diagnostika, selgitame täpselt välja rikke põhjuse, valime välja kaubamärgiga detaili, teatame taastamistööde hinna ja teeme kiirkorras arvuti kvaliteetse remondi Tallinnas ning anname ettevõtte garantii!

Nool Broneerida remont

Ettevõtte garantii Ettevõtte
garantii

Kaubamärgiga varuosad Kaubamärgiga
varuosad

Tasuta diagnostika Tasuta
diagnostika

Kogenud käsitöölised Kogenud
käsitöölised

Meie firma osutab parimat kompleksteenust: arvuti remont ja hooldus, sülearvutite ja muu kontoritehnika parandus Tallinnas. Teenindustes töötavate meistrite peamine väljakutse on rikke õige diagnostika. Olukord muutub keerulisemaks siis, kui teie arvuti (teie või teie sõprade oma) on pahavaraga nakatunud. Viirused jõuavad draiverite ja süsteemide failidesse, muudavad komponentide töö ebastabiilseks ning ohustavad kasutaja turvalisust ja konfidentsiaalsust. Sellisel juhul võtab rikke tuvastamine ning selle kõrvaldamine rohkem aega.

Spetsialistid tuvastavad teie kontori ja kodu arvutitehnika mistahes raskusega sisemisi ja väliseid rikkeid ning teostavad remonti lühima aja jooksul. Teenuste nimekirja ja uudiseid leiate meie kodulehel Remhol.ee.

Meie ettevõte osutab täna järgmisi teenuseid:

 1. Süsteemikomponentide parandus ja hooldus. See on arvuti süsteemiploki puhastus mustusest ja tolmust, termopasta uuendus, BIOS süsteemi töövõime taastamine (parooli lähtestamine, püsivara uuendus), kõvaketta jagamine sektsioonideks, andmete taastamine, väikeste mikroskeemide, emaplaatide, kiipide jm jootmine.

 2. Riistvara vahetus või reguleerimine: DD, SSD, videokaartide, operatiivmälu, toitepesa, võrguadapteri, maatriksi, puuteplaadi, klaviatuuri, jahutussüsteemi, emaplaadi jm.

 3. Operatsioonisüsteemi seadistamine, mis sisaldab kõvaketta vormindamist, süsteemi uuesti paigaldamist, registri vigade ja töövõime parandamist.

10000+
Taastatud faili, fotot ja videot
570+
Tõkestatud ja eemaldatud viirust
2000+
Paigaldatud operatsioonisüsteemi
1000+
Internetiühendust

5 star review  My PS4pro was very loud during the payload. Didn't expect that it will be quiet again after cleaning and cpu thermopaste replacement. Thank you!

thumb Bogdan Korenkov
15.11.2021

5 star review  Kogu aeg pöördun selle firma poole, kui sülearvutiga tekib probleeme. Pisikesed rikked kõrvaldab meister juba samal päeval. Arvuti on juba vana, kuid pärast remonti "tõuseb taas lendu". Kõik detailid on olemas, sellepäasr ei pea kaua ootama nii nagu teises teeninduses

thumb puki puki
24.06.2022

4 star review  Good service. Very good prices.

thumb Robert Weber
15.03.2022

Remondi hinnakiri

Tööde nimetus Hind

Videokaardi, emaplaadi, protsessori vahetus

Al 10 €

Süsteemi puhastus kahjulikest programmidest

Al 20 €

Antiviiruse paigaldamine

Al 15 €

Windowsi uuesti paigaldamine

Al 20 €

Süsteemi taastamine

Al 5 €

Toiteplokkide vahetus

Al 25 €

Emaplaatide remont

Al 20 €

Vanade detailide vahetus uute vastu

Al 20 €

Kõvaketaste vahetus

Al 35 € 

Jahutussüsteemi puhastamine ja termopasta vahetus

Al 10 € 

Diagnostika

Al 10 € 

Windowsi paigaldus

Al 25 €

Programmide paigaldus Al 15* €
Registri seadistamine Al 35 €
Antiviiruse tarkvara paigaldamine Al 15 €
Internetiühenduse seadistamine Al 20 €
Toiteploki paigaldus Al 10 €
Emaplaadi paigaldus Al 15 €
Operatiivmälu mooduli paigaldus Al 20 €
BIOS seadistamine Al 20 €
Lisa jahutussüsteemi paigaldus Al 5 €
Protsessori paigaldus Al 25 €
Videokaardi paigaldus Al 15 €
Kõvaketta või SSD paigaldus Al 10 €
Puhastamine tolmust Al 10 €

Teeninduse töötajad kõrvaldavad lühima aja jooksul rikke põhjuseid ning osutavad vajalikku abi.

Me aitame siseneda süsteemi, taastada seadet, mis on voolu kõikumise või kõvale pinnale kukkumise tagajärjel kahjustada saanud. Samuti kõrvaldame nädal aega tagasi peale kallatud vedeliku tagajärjed. Kasutame alati parima kvaliteediga originaalseid varuosi. Lugege kodulehel huvitavaid artikleid selle kohta, kuidas ennetada kõige levinumaid rikkeid.

 

Ärge viivitage teenindusse pöördumisega, kui märkate järgmisi rikete tundemärke:

 1. Arvuti lülitub sisse, kuid ei käivitu, lülitub ise välja. Videokaardi draiver läheb katki ja ei taastu iseenesest. Mängud ja graafilised programmid ei tööta. Sel juhul vahetame videokaarti.
 2. Arvutitehnika käivitub (indikaatorid põlevad, on kuulda jahutussüsteemi tööd), kuid ekraan püsib mustana. See viitab emaplaadi probleemidele.
 3. Sisselülitamisel ei suuda operatsioonisüsteem ühendada ennast kõvaketaste ning kettaseadmega, ei tööta hiir, klaviatuur, USB pesad.
 4. Ekraan on triibuline.
 5. Arvuti ei lae, ei lülitu sisse. Välja lülitatud seadmel ei tööta ka laadimise indikaator. Probleem peitub toiteplokis.
 6. Klaviatuuri nupud ei tööta, jäävad kinni, vajutades ühele tähele, ilmub ekraanile teine täht. Klaviatuuri rikked.
 7. Süsteem ei lae. Pärast sisselülitamist tekib sinine ekraan. See võib olla operatsioonisüsteemi või riistvara rike (emaplaadi, protsessori probleemid või videokaardi ülekuumenemine).
 8. Laua- või sülearvuti korpusesse on kogunenud mustus või tolm. Probleemi saab tuvastada ventilaatori tugeva sumina järgi. Pärast seda kuumeneb arvutitehnika üle ning taaskäivitub iseseisvalt. Sellisel juhul on tarvis käsitsi sisemisi detaile tolmust puhastada ning vahetada termopastat. Kui arvuti (sülearvuti) jätta hoolduseta, siis võib see täiesti lakata töötamast.

Tööde hind sõltub tööde kiireloomulisusest (alates mõned tunnid kuni kuu), rikke olemusest, vahetatavate detailide kogusest. Remondi täpse summa nimetavad töötajad pärast diagnostikat.

Parimad meistrid

Meie meeskonnas ei ole juhuslikke inimesi. Iga meister on oma ala ekspert.

Vjatšeslav

Töökogemus: 10 aastat

Spetsialiseerumine: Süle- ja lauaarvutid

Margus

Töökogemus: 4 aastat

Spetsialiseerumine: Apple (iPhone, iPad ja iMac)

Teeninduse aadress

Saada remondi päring